366357004_857950665773045_1117385658897964606_n.jpg

Více než polovina CHODROCKOVÉHO line-upu je venku!

February 13, 2024

Pojďme si společně shrnout, jaké kapely uslyšíte letos v Domažlicích. Nebudou chybět oblíbení interpreti jako je třeba skupina Harlej, Walda Gang nebo Alkehol.

Na festivalu zahraje WOHNOUT. Mimo jiných songů zahraje i ten svůj nejznámější – Svaz českých bohémů, který má na YouTube přes 77 miliónů zhlédnutí, což z něj dělá nejsledovanější český videoklip!

PROTHEUS. Bývalý zpěvák kapely Dymytry, Honza Macků, se svojí novou kapelou vystoupil na Chodrocku už na minulém ročníku a jinak tomu nebude ani letos. Jeho nynější kapela vydala v minulém roce své druhé album s názvem Nepřestávej snít, která se ani ne týden po vydání stala zlatá. Nejznámější hit nese název Závislosti, jenž je ze stejnojmenného, nyní už platinového, alba!

Po krátké pauze vystoupí i TURBO! Skupina hrající přes 40 let, jejíž písně rozezpívají především ty starší ročníky, kteří na hity jako Hráč, Chtěl jsem mít nebo Láska z pasáží pařili na bigbítech!

V září jsme odtajnili první kapelu, kterou nemohl být nikdo jiný než HARLEJ. Skupina minulý rok vydala své již čtrnácté řadové album s názvem Zatím je to dobrý a nejen ze stejnojmenného singlu se stal hit. V listopadu měl premiéru klip k oblíbené písni Svatební košile, jenž se několikrát objevil na předních místech hudebních trendů na streamovací platformě YouTube.

Další interpret je někdy nazývaný Kníže pornofolku - ZÁVIŠ. Bez jeho výstředních a ikonických písní by to snad už ani nebyl Chodrock.

ALKEHOL. Kapela oblíbená snad mezi všemi bez ohledu na věk či pohlaví. Spalovač chlastu, Rockeři, V pátek k večeru, Zmaštěnej. Ani snad nejde vyzdvihnout jenom jeden hit, protože při koncertě ALKEHOLU se zpívá od začátku do konce!

Pařit od soumraku do úsvitu budem taky s hity od skupiny DOGA. Rockeři z Karviné, kteří minulý rok dobili Route 66 a odehráli několik koncertů podél téhle ikonické americké silnice.  

Další účinkující je kapela, která doslova zaplní celou stage. Kapela, která nejezdí koncerty jen odzpívat, ale předvést pořádnej cirkus! Tou kapelou nemůže být nikdo jiný než parta kolem Mira Šmajdy – WALDA GANG!

Do Domažlic přijede z Moravy i PANOPTIKO! Tajemná kapela v maskách, tak trochu z jiné doby, která vstoupila na českou scénu jak uragán. Povyk způsobilo především jejich debutové album Poslední tango.

DE BILL HEADS. Kluci z Turnova v čele s Honzou Havlíčkem, který všichni známe díky jejich hitu Kameny a prach. Kapela v roce 2021 vydala album s názvem Superhero, z kterého vzešly další oblíbené songy této kapely ze severu, jako třeba Ty víš to líp, Hadry kožený nebo Země zázraků.

Samozřejmě nebude chybět ani POKÁČ. Český písničkář, který hraje na kytaru, ukulele a nemá moc vlasů. V textech se často objevují témata obyčejného života. Jeho obdivuhodná textařská tvorba má na streamovacích platformách miliony přehrání. Mezi jeho největší úspěchy se řadí 2. místo v anketě Český Slavík v kategorii zpěvák.

A tímhle samozřejmě nekončíme! 

Náš line-up budeme postupně doplňovat, ale už teď můžeme prozradit, že se máte na co těšit! Abyste věděli o všech novinkách jako první sledujte nás na Facebooku a Instagramu.

Aktuální cena celofestové vstupenky je 950 Kč a zakoupit ji můžete na https://www.vstupenkovna.cz nebo v našich kamenných předprodejích. Informace o místech kamenných předprodejů najdete zde: https://chodrockfest.cz/vstupenky.