cashless.jpg

Veškeré platby na festivalu budou probíhat v rámci cashless systému

August 10, 2021

Ve vstupním terminálu dostanete ID pásku i s čipem. Ten je třeba si dobít. Centrální dobíjecí stanici najdete hned naproti vstupním koridorům. (při prvním dobití uhradíte jednorázový poplatek 20,- Kč za čip) Po dobití už můžete platit čipem na všech prodejních místech.

Dobít si můžete rovnou na celý víkend - DOPORUČUJEME. Dobíjet hotovost na čip můžete na dobíjecí stanici, kolikrát budete chtít a je možné dobíjet i platební kartou.

Každý dostane při prvním dobití čipu informační papírek obsahující QR kód. Při načtení QR kódu se zobrazí veškeré vaše transakce, které na festivalu proběhly a aktuální zůstatek na čipu.

O peníze, které po konci akce zůstanou na čipu, můžete zažádat opět pomocí vašeho QR kódu z informačního papírku. V nabídce je zde „žádost o vrácení kreditu,“ sem vyplníte vaše číslo účtu a potvrdíte. Pokud nejste vlastníkem chytrého telefonu, na informačním papíru naleznete webové stránky www.point.nfctron.com společnosti Nfctron, kde lze zadat číslo zákazníka (naleznete na informačním papírku) a vše vyřídíte tam.

Zůstatky na čipu lze také věnovat na vybavení Domova sv. Vavřince v Meclově, kde jsou posyktovány dlouhodobé pobytové služby lidem s psychickým handicapem..

Pokud potřebujete poradit je k dispozici online podpora nebo piště na email: info@nfctron.com.

Vstupenky k dostání na www.vstupenkovna.cz nebo na místě akce.

Veškeré info ke cashless systému také najdete na https://www.chodrockfest.cz/festival/cashless