Účinkující 2017

Účinkující na Codrockfestu 2017 zveřejňujeme postupně. Během následujících měsíců tak stejně jako v předchozích letech představíme postupně zhruba dvacítku kapel, které se představí v Domažlicíchv roce 2017. Sledujte web a náš festivalový Faccebook! 


 

Škwor (www.skwor.cz)

Škwor je již šestnáct let na scéně a má za sebou pěknou řádku desek, které stihl vydat. Škwor reprezentuje žánry od trash metalu až po hard rock. O údernosti hudby této kapely nelze pochybovat. Na Petra Hrdličku a spol. se tedy můžeme na domažlickém Chodrockfestu těšit po loňské pauze opět i v roce 2015.

 

Jelen (www.jelenmusic.cz)

V kapele Jelen se sešli muzikanti z Přibyslavi a Prahy, kterým učarovala muzika od Lumineers nebo Of Monsters and Men. Za pomoci akustických nástrojů, s minimální postprodukcí a sázkou na syrovost a autenticitu se snaží jít ke kořenům populární hudby. V hudebním etheru v současnosti zní především jejich hit Magdaléna nebo Co bylo dál?, na kterém se podílela i Jana Kirschner.

 

 

Harlej (www.harlej.cz)

Opět nás čekají hity jako Přirození, Svařák, Malá nevěrná holka nebo Proč pocit mám. Rocková banda z Harleje přitom nebude na Chodrockfestu žádným nováčkem. Těišt se můžeme i na nové kousky z posledního alba "Na prodej".

 

 

Dymytry (www.dymytry.cz)

Těžce extrovertní kapela hrající Psy-core. Pořádný nářez a originální aranžmá. Kapela Dymytry je přitom na západě Čech dobře známá, což platí dvojnásobně v případě domažlického publika.

 

Walda gang (www.waldagang.cz)

Vláďa Šafránek je opět zdráv a v plné síle na scéně, tudíž Walda gang nemůže na Chodrcokfestu chybět. Chystá velkolepá show plná celebrit, zpěvu a pyrotechniky! Tenhle rockový cirkus plný nestárnoucích hitů Waldemara Matušky si nesmíte nechat ujít!

 

Xindl X (www.xindlx.cz)

XIndl X, vlastním jménem Ondřej Ládek. Xindl X je populární český písničkár a hitmaker známý nejen z koncertů, ale i z rádia z populárních Xindlovin.

 

 

Vilém Čok & Bypass (www.vilemcok.com)

Vilém Čok je nejen skvělý hudebník, ale také to umí na pódiu pořádně roztočit! Na jeho koncertech si nikdo nenudí :). To mohou potvrdit i diváci Pekelného ostrova z předchozích let.

 

Mirai (www.miraimusic.cz/)

Mladá kapela, jejíž hvězda ovšem toupá velmi rychle, Hity jako Cesta z města, Souznění nebo Dítě robotí zní českým rádiovým etherem a proto tato talentovaná kapela nesmí chybět ani v Domažlicích.

 

 

 

zakázanÝovoce (www.zakazanyovoce.cz)

Punk-rocková kapela zakázanÝovoce (založena 2005) přišla v roce 2016 s novou tváří a do své druhé dekády nabrala obrovskou energii. Po personálních změnách natočila nové CD s názvem „Díky vám!“, se kterým na podzim 2016 odjela dvě turné současně – s kapelou Harlej a stejnojmenné Díky vám! tour k novému albu. Na jaře 2017 následovalo turné k nové desce, které čítalo 20 koncertů. Necelý rok od vydání nové desky „Díky vám!“ dosáhly videoklipy a lyric videa na kapelním kanále YouTube téměř 2 miliony zhlédnutí. Na podzim zakázanÝovoce doprovodí na halovém turné (25 koncertů) legendární slovenskou kapelu Horkýže Slíže, která v roce 2017 slaví 25 let.

 

Trautenberk (www.bandzone.cz/trautenberk)

Klatovská těžkotonážní tanzmetalová formace z Trautenberka dorazí opět do Domažlic na Chodrockfest. Těšit se můžeme na jejich pořádnou nálož - Anče a Hajnej to zase rozjedou !

 

Pavel Callta (www.pavelcallta.cz)

Nadějný český písničkár se svébytnými texty a originálním pojetím svého žánru se představí premiérově nejen na Chodrockfestu, ale i v Domažlicích.

 

Prague conspiracy (www.pragueconspiracy.cz)

Šestičlenný útvar hrající mix rocku, northern soulu, disca, punku, ska a dalších kultivovaných stylů. Mezi přednosti této kapely patří zadnice, kladný vztah k alkoholu a tvrdým drogám, kvalitní zábava a obžerství.

 

 

Odyssea (www.odyssea-rock.cz)

Odyssea je stále aktivní rocková skupina fungující již od roku 1972. Na svém kontě má řadu vydaných CD, LP a SP a tisíce koncertů doma i v zahraničí. Na Chodrockfestu se představí premiérově.

 

Traktor (www.traktor-rock.cz)

Počátek kapely Traktor můžeme datovat na jaro 2001, kdy se dali dohromady bývalí členové kapel Tarantula a Wizard, tzn. Standa Balko, Martin Kapek a Karel Ferda. Tohle trio zhruba po roce doplnili Pavel Balko ( dříve taky Tarantula ) a Petr Bartošek. Tím vzniká stěžejní platforma Traktoru. Tahle rocková formace si za svoji dobu vytvořila velkou fanouškovskou základnu, která stále roste!

 

Alkehol (www.alkehol.cz)

Od té doby co se tahle banda dala dohromady v restauraci Na Slamníku uběhla už pěkná řádka let. Ota Hereš a jeho rocková banda tak dorazí na Chodrockfest 2017 v plné síle!

 

 Komunál (www.komunalniodpad.cz)

 Komunál, dříve také Komunální odpad je rocková kapela z Chlumce nad Cidlinou založená v roce 1989 tamtéž. Lídrem skupiny je zpěvák Luboš Suchánek. Další členové kapely jsou Jarda Bárt Novák (klávesy), David Hlaváček (bicí), Pavel Erny Hanuš (kytara), Filip Litera (baskytara), Radek Plachetka (kytara). Komunál má velké množství příznivců, což nelze na festivalech přehlédnout.

 

Turbo (www.turbo-rock.cz)

Turbo nás baví již od roku 1981 a kapela se nebojí ani festivalů. Na návštěvníky nesmrtelné hity jako Hráč, Láska z pasáží, či Chtěl jsem mít. Kapela hraje ve složení Mirek Chrástka, Martin Laul, Jirka Lang a Petr „Bob“ Šťastný. Kapela vydala za dobu svojí existence již 28 CD!

 

Zastodeset (www.zastodeset.cz)

Mladá, ale velmi dravá kapela. A přímo z Domažlic! Kapela se umístila jako druhá v žebříčku "Západočeská kapela roku rádia Kiss Proton". Kluci navíc stihli vydat již 3 CD, poslední roku 2015 s názvem "Nastav druhou tvář".

   

yellow blue red

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.