Předprodej vstupenek na 2020

 

Současná cena za festival: 500 Kč / celofestivalové

 

PŘEDPRODEJ
     
od 1.9.2019 - VYPRODÁNO
celofestivalové VYPRODÁNO 300,-
od 1.9.2018 - VYPRODÁNO
celofestivalové VYPRODÁNO 350,-
od 2.9.2018 - VYPRODÁNO celofestivalové VYPRODÁNO 400,-
od 2.9.2019 celofestivalové  VYPRODÁNO 450,-
od 9.10.2019 celofestivalové   500,-

 

Obchodní podmínky ke stažení zde


 

 

Aktualizováno 17. 10. 2019 12:03

Zobrazeno: 1771

Zveřejňujeme line-up

Mám zde festivalový line-up, pěkně den po dni a hodina po hodině.

 

Aktualizováno 29. 7. 2019 16:18

Zobrazeno: 22052

Festival zavádí bezhotovostní platby

Přinášíme další info balíček, tentokráte týkající se placení na festivalu. V rámci příprav na zavedení poslední vlny EET a zpříjemnění plateb pro všechny návštěvníky na festivalu zavádíme tzv. CASHLESS systém. Systém se zcela osvědčil na sesterském Pekelném ostrově a věříme, že i zde zpříjemní čas na festivalu.

Co to znamená?
Každý návštěvník obdrží jako každý rok ID náramek s tím rozdílem, že letos bude náramek obohacen o čip. Pokud budete chtít na festivalu cokoliv nakoupit, musíte si čip nabít na jedné z dobíjecích stanic. Jakmile budete mít nabito, můžete platit za vše, co se na festivalu nabízí. Hotovost nebude nikde akceptována, pouze na místech, kde ještě nebudete mít ID pásku (parkoviště, úschovna zavazadel) a samozřejmě u dobíjecích stanic. CASHLESS systém bude v provozu po celý festival, tzn. již od čtvrtka.

1. Na dobíjecí stanici si nabijete jakoukoliv částku v hotovosti nebo platební kartou.

2. Při prvním nabití dostanete účtenku, na které je internetový odkaz a QR kód, pomocí nichž můžete sledovat všechny Vaše útraty on-line.

3. Dobít kredit si můžete na dobíjecích místech v areálu znovu a znovu.

4. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením čipu (zobrazí se na zákaznickém displeji).

5. Celou částku, která vám na čipu zůstane, vám vrátíme při odjezdu/odchodu z areálu na dobíjecích místech do poslední koruny! Vracíme až do neděle do 12:00 hod. (v neděli již pouze před areálem).

6. Při prvním dobití bude stržen jednorázový poplatek 20,- Kč (náklady na čip).

7. Pro letošní rok nebude možné nabíjet čipy před festivalem, ale až na místě.

 

DOPORUČUJEME:

1. Poprvé nabít minimálně za 1 000 - 2 000 Kč pro vaše pohodlí. Ovšem je to na Vás, minimum není stanoveno.

2. Účtenku si uschovejte po dobu celé akce u sebe.

 

Pořadatel neodpovídá za škodu v případě ztráty nebo odcizení čipu, ale pokud si schováte účtenku o dobití je možné čip na dobíjecím místě zablokovat. V případě náramků s čipem je pravděpodobnost ztráty či odcizení mizivá!

 

V případě dotazů se neváhejte zeptat třeba na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Těšíme se na vás!

Aktualizováno 23. 7. 2019 13:21

Zobrazeno: 1294

Chodrockfest se rozšiřuje!

Již po deváté roztančíme Chodsko během Vavřinecké pouti na plážové párty Chodrockfest. Přípravy jsou v plném proudu a rozhodně je na co se těšit!

I pro tento rok se stane naším tanečním parketem jezdecký areál TJ Start pod Vavřincem, však nebude to o klasickém tanci, ale o pořádném pogu a kotli, který bude slušně rockově vařit.

 

Line-up je zcela naplněn a my ho postupňe návštěvníkům odtajňujeme. Dvě chodrocková podia zaplní přední české stálice hudební scény jako Olympic, Arakain, Jelen, Traktor, Banjo Band Ivana Mláka, Turbo, Komunál, Krucipusk, Zakázaný ovoce, Trautenberk a další.

 

A co je lepšího než festivalový víkend? Přeci prodloužený festivalový víkend. Ano je to tak. Přidáváme festivalu jeden den navíc, avšak cena za vstupenku zůstává zatím stejná.

Letos návštěvníky přivítáme již ve čtvrtek, otevřena bude spodní část areálu, kde zahrají první čtyři kapely. Jednou z nich bude pětičlená česká rocková kapela Harlej, v čele s Tomášem Hrbáčkem. A jak už sama kapela napovídá, nebude se jednat jen o nějakou čtvrteční „zahřívačku“, ale o plnohodnotný festivalový den!

 

Pokud tedy ještě nemáte vstupenku na Chodrockfest, naleznete ji na www.vstupenkovna.cz nebo v našich kamenných předprodejích, nyní za 450,-Kč.


Aktualizováno 4. 3. 2019 15:05

Zobrazeno: 1784

Po novém roce opět spouštíme pravidelný provoz e-shopu

Naše sklady s festivalovým merčem se před Vánoci pěkně provětraly. Ovšem nemusíte se bát, stále je z čeho vybírat. A co nemáme, to objednáme a také budeme přemýšlet nad novinkami pro ročník 2019.

Aktualizováno 8. 1. 2019 12:53

Zobrazeno: 1824

Číst dál: Po novém roce opět spouštíme pravidelný provoz...

yellow blue red

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.