Chodrockfest se rozšiřuje!

Již po deváté roztančíme Chodsko během Vavřinecké pouti na plážové párty Chodrockfest. Přípravy jsou v plném proudu a rozhodně je na co se těšit!

I pro tento rok se stane naším tanečním parketem jezdecký areál TJ Start pod Vavřincem, však nebude to o klasickém tanci, ale o pořádném pogu a kotli, který bude slušně rockově vařit.

 

Line-up je zcela naplněn a my ho postupňe návštěvníkům odtajňujeme. Dvě chodrocková podia zaplní přední české stálice hudební scény jako Olympic, Arakain, Jelen, Traktor, Banjo Band Ivana Mláka, Turbo, Komunál, Krucipusk, Zakázaný ovoce, Trautenberk a další.

 

A co je lepšího než festivalový víkend? Přeci prodloužený festivalový víkend. Ano je to tak. Přidáváme festivalu jeden den navíc, avšak cena za vstupenku zůstává zatím stejná.

Letos návštěvníky přivítáme již ve čtvrtek, otevřena bude spodní část areálu, kde zahrají první čtyři kapely. Jednou z nich bude pětičlená česká rocková kapela Harlej, v čele s Tomášem Hrbáčkem. A jak už sama kapela napovídá, nebude se jednat jen o nějakou čtvrteční „zahřívačku“, ale o plnohodnotný festivalový den!

 

Pokud tedy ještě nemáte vstupenku na Chodrockfest, naleznete ji na www.vstupenkovna.cz nebo v našich kamenných předprodejích, nyní za 450,-Kč.


Aktualizováno 4. 3. 2019 15:05

Zobrazeno: 424

Po novém roce opět spouštíme pravidelný provoz e-shopu

Naše sklady s festivalovým merčem se před Vánoci pěkně provětraly. Ovšem nemusíte se bát, stále je z čeho vybírat. A co nemáme, to objednáme a také budeme přemýšlet nad novinkami pro ročník 2019.

Aktualizováno 8. 1. 2019 12:53

Zobrazeno: 887

Číst dál: Po novém roce opět spouštíme pravidelný provoz...

Spouštíme předprodej na 2019

20.9. spouštíme předprodej těch nejlevnějších vstupenek. První dvě série prodáváme jako každý rok, a to klasického zajíce v pytli. V průběhu třetí série odtajníme první interprety na Chodrockfest 2019. Vstupenky lze zakoupit on-line na www.vstupenkovna.cz nebo v našich kamenných předprodejích (prozatím pouze v naší vlastní síti, Ticketstream spustíme brzy také). Děkujeme za vaši přízeň!

 

Aktualizováno 20. 9. 2018 19:25

Zobrazeno: 38486

Kapely po dnech

Přinášíme přehled účinkujících na 8. ročníku domažlického Chodrokcfestu po jednotlivých dnech.

Aktualizováno 11. 7. 2018 20:47

Zobrazeno: 4610

Tisková zpráva CHRF2018

Osm let oslaví domažlický festival Chodrockfest, který jako každý rok proběhne během Vavřinecké pouti spojené s Chodskými slavnostmi. Zatímco se na domažlickém náměstí budou hemžit tisíce lidí, v areálu TJ Start bude probíhat „střídání stráží“. Odvedeme zdejší koně na klidnější místo a přivedeme davy lidí milující rockovou muziku. A právě tento areál dodává festivalu tu správnou atmosféru. Písčité terasovité prostředí obklopené stromy umožňuje Chodrockfestu zajistit pro návštěvníky dvě střídající se pódia, oddělená zónou „pro mlsné a hladové“.

Příjemné prostředí je zajištěno. Samozřejmostí ale je zajistit také plnohodnotný festivalový servis. Ani tento rok nebudou chybět v areálu sprchy, úschovna nebo stanice pro dobíjení mobilních telefonů. Co potěší snad každého návštěvníka, je stanové městečko v bezprostřední blízkosti festivalového areálu, které je zdarma.  A pokud nějaký návštěvník zatouží po chodském folklóru, centrum města je vzdálené jen několik minut od areálu.

Nejočekávanější je však program a ani letos se nebudeme nudit. Naše pozvání přijala slovenská pop-rocková skupina No Name, Pipes and Pints v čele s novým zpěvákem Travis O´Neillem nebo skupina Mňága a Žďorp, známá především díky své písni Hodinový hotel. S kytarou a originálními texty nás navštíví Xindl X a přijede i mladá, úspěšná, talentovaná kapela Mirai. Nebudou chybět ani kapely pro pořádné rockery, jako jsou Dymytry, hrající psy-core  s originálním aranžmá, skupina Harlej stálice české rockové hudební scény, Alkehol se songy pro každého srdcaře pivaře nebo Traktor se stále větší fanouškovskou základnou.  Tématikou krkonoškých pohádek nás přijdou rozproudit Trautenberk a hned jak přijde na podium Walda Gang, nikdo nezůstane v klidu stát.

Rock-metalová skupina Komunál, slavící 25 let, nám přiveze ty nejznámější hity jako Talisman nebo Je to zlý. U českých hudebních klasik zůstaneme. Z Plzně za námi přijede skupina Odyssea, fungující od roku 1972. Na pódium usedá na židličku sám, pouze s kytarou a nezapomenutelnými peprnými texty – ano, to je vždy naše „třešička na dortu“, nekorunový kníže českého pornofolku - Záviš. A ani letos nebude chybět pořádná energická muzika v rytmu SKA, a to v podání Zakázaného ovoce nebo skupiny V3ska. V neposlední řadě se nám představí také místní kapely, které prostě a jednoduše baví – Sticx a Zastodeset.

Program je jasný. Tak neváhejte, nyní na portále www.vstupenkovna.cz lze koupit celofestovou vstupenku za  450,-Kč.

Aktualizováno 18. 4. 2018 15:20

Zobrazeno: 2139

yellow blue red

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.