Festival zavádí bezhotovostní platby

Přinášíme další info balíček, tentokráte týkající se placení na festivalu. V rámci příprav na zavedení poslední vlny EET a zpříjemnění plateb pro všechny návštěvníky na festivalu zavádíme tzv. CASHLESS systém. Systém se zcela osvědčil na sesterském Pekelném ostrově a věříme, že i zde zpříjemní čas na festivalu.

Co to znamená?
Každý návštěvník obdrží jako každý rok ID náramek s tím rozdílem, že letos bude náramek obohacen o čip. Pokud budete chtít na festivalu cokoliv nakoupit, musíte si čip nabít na jedné z dobíjecích stanic. Jakmile budete mít nabito, můžete platit za vše, co se na festivalu nabízí. Hotovost nebude nikde akceptována, pouze na místech, kde ještě nebudete mít ID pásku (parkoviště, úschovna zavazadel) a samozřejmě u dobíjecích stanic. CASHLESS systém bude v provozu po celý festival, tzn. již od čtvrtka.

1. Na dobíjecí stanici si nabijete jakoukoliv částku v hotovosti nebo platební kartou.

2. Při prvním nabití dostanete účtenku, na které je internetový odkaz a QR kód, pomocí nichž můžete sledovat všechny Vaše útraty on-line.

3. Dobít kredit si můžete na dobíjecích místech v areálu znovu a znovu.

4. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením čipu (zobrazí se na zákaznickém displeji).

5. Celou částku, která vám na čipu zůstane, vám vrátíme při odjezdu/odchodu z areálu na dobíjecích místech do poslední koruny! Vracíme až do neděle do 12:00 hod. (v neděli již pouze před areálem).

6. Při prvním dobití bude stržen jednorázový poplatek 20,- Kč (náklady na čip).

7. Pro letošní rok nebude možné nabíjet čipy před festivalem, ale až na místě.

 

DOPORUČUJEME:

1. Poprvé nabít minimálně za 1 000 - 2 000 Kč pro vaše pohodlí. Ovšem je to na Vás, minimum není stanoveno.

2. Účtenku si uschovejte po dobu celé akce u sebe.

 

Pořadatel neodpovídá za škodu v případě ztráty nebo odcizení čipu, ale pokud si schováte účtenku o dobití je možné čip na dobíjecím místě zablokovat. V případě náramků s čipem je pravděpodobnost ztráty či odcizení mizivá!

 

V případě dotazů se neváhejte zeptat třeba na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Těšíme se na vás!

yellow blue red

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.