Chodrockfest se rozšiřuje!

Již po deváté roztančíme Chodsko během Vavřinecké pouti na plážové párty Chodrockfest. Přípravy jsou v plném proudu a rozhodně je na co se těšit!

I pro tento rok se stane naším tanečním parketem jezdecký areál TJ Start pod Vavřincem, však nebude to o klasickém tanci, ale o pořádném pogu a kotli, který bude slušně rockově vařit.

 

Line-up je zcela naplněn a my ho postupňe návštěvníkům odtajňujeme. Dvě chodrocková podia zaplní přední české stálice hudební scény jako Olympic, Arakain, Jelen, Traktor, Banjo Band Ivana Mláka, Turbo, Komunál, Krucipusk, Zakázaný ovoce, Trautenberk a další.

 

A co je lepšího než festivalový víkend? Přeci prodloužený festivalový víkend. Ano je to tak. Přidáváme festivalu jeden den navíc, avšak cena za vstupenku zůstává zatím stejná.

Letos návštěvníky přivítáme již ve čtvrtek, otevřena bude spodní část areálu, kde zahrají první čtyři kapely. Jednou z nich bude pětičlená česká rocková kapela Harlej, v čele s Tomášem Hrbáčkem. A jak už sama kapela napovídá, nebude se jednat jen o nějakou čtvrteční „zahřívačku“, ale o plnohodnotný festivalový den!

 

Pokud tedy ještě nemáte vstupenku na Chodrockfest, naleznete ji na www.vstupenkovna.cz nebo v našich kamenných předprodejích, nyní za 450,-Kč.


yellow blue red

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.